LaTS sortiments

LaTS interneta veikalā ir vienotas akciju cenas precēm, kuras ir akciju avīzē. Produkta cena interneta veikalā var atšķirties no cenas veikalos klātienē.

Ja jūs nevarat atrast nepieciešamo informāciju par kādu no sortimenta produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot e-pastu uz: eveikals@latts.lv un mēs centīsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par produktiem.

Drīzumā LaTS interneta veikala sortimentā būs alkoholiskie dzērieni, kurus varēs iegādāties personas, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu. Tabaks izstrādājumi nav pieejami.

Par Draugu karti

LaTS drauga karte ir vienkāršs veids, kā ietaupīt, ikdienā iepērkoties gan savā piemājas LaTS veikalā, gan LaTS veikalos visā Latvijā.

Iepērkoties LaTS veikalos un izmantojot LaTS drauga karti, tu uzkrāsi tajā LaTS naudu, ko varēsi izmantot pavisam īstiem pirkumiem LaTS veikalos. Ik reizi, iepērkoties un izmantojot savu drauga karti, 1 % no pirkuma summas tiks uzkrāts LaTS drauga kartē kā LaTS nauda.

Ar LaTS naudu ir iespējams norēķināties 99 % apjomā no pirkuma summas LaTS veikalos.

Taču LaTS naudas uzkrājums vēl nav viss! Katru mēnesi LaTS veikalu tīkls sarūpē īpašas atlaides, ko piešķir tikai un vienīgi pastāvīgajiem pircējiem jeb LaTS drauga kartes īpašniekiem.

LaTS draugu karti varat iegādāties jebkurā LaTS veikalā par 1.00€. Iepērkoties vismaz par 20.00€, LaTS draugu karti varat saņemt bez maksas. LaTS mājas lapā atradīsiet LaTS draugu kartes pieteikuma anketu, kuru aizpildot, varēsiet saņemt LaTS draugu karti sev tuvākajā veikalā.

Drīzumā arī LaTS interneta veikala kleintiem būs pieejamas LaTS draugu kartes īpašniekiem piemērojamās akcijas. 

Ar LaTS naudu ir iespējams norēķināties 99 % apjomā no summas par pirkumiem  LaTS veikalos, kuri piedalās LaTS lojalitātes kartes programmā, kā arī drīzumā LaTS interneta veikalā. Ar veikalus sarakstu var iepazīties mājas lapā sadaļā Par mums > LaTS veikali

LaTS naudas uzkrājums par attiecīgo pirkumu ir derīgs 6 mēnešus no pirkuma izdarīšanas brīža. LaTS uzkrājumu nevar nodot citiem, pārsūtīt vai samainīt pret naudu.

Akcijas kampaņas

Vienam pasūtījumam varat izmantot vienu atlaižu kuponu.

Kupona atlaidi varat izmantot pasūtījumam, kura summa ir vienāda ar minimālā groza summu (minimālā groza summa ir 20EUR) plus atlaižu kupona vērtība. Piemēram, ja jūsu atlaides kupona vērtība ir 3 eiro, Jums jāizvēlas produkti vismaz 23 eiro apmērā , lai varētu izmantot atlaidi. 

Visos LaTS veikalos un arī interneta veikalā ir vienota akciju avīze, kas nozīmē, ka avīzē redzamās akcijas produktiem Jūs varat izmantot visos LaTS veikalos. Pārējās atlaides un akciju kampaņas, kas nav atrodamas akciju avīzē, var atšķirties starp LaTS veikaliem.

Kuponu kampaņas tiek organizētās tikai interneta veikala pasūtījumiem un ir kuponi ir izmantojami tikai interneta veikalā.

Lai saņemtu atlaidi, kupona kods ir jāievada pirms pasūtījuma apmaksas. Pēc apmaksas konkrētajam pasūtījumam atlaidi, kuru sniedz kupons, vairs nevar izmantot. Ja esat aizmirsis / -usi ievadīt kupona kodu, varat to izmantot nākamajam pasūtījumam ievērojot kupona derīguma laiku.

Pēc tam, kad esat ielicis grozā visas preces, kuras vēlaties pasūtīt, spiediet "Doties uz grozu" un Jūs redzēsiet visu produktu sarakstu. Saraksta apakšā redzēsiet sadaļu "Atlaides", kurā Jums ir jāievada atlaižu kupona kods un jānospiež "IZMANTOT"

LaTS interneta veikals

LaTS interneta veikalā var reģistrēties klienti, kuru piegādes adrese ir LaTS interneta veikala piegādes un/vai LaTS Paņem Pats! pakalpojuma sniegšanas reģionā.

Šobrīd LaTS piegādes teritorijā ietilpst:

LaTS Paņem Pats! pakalpojuma teritorijā ietilpst:

Jūs varat apmaksāt pirkumus, izmantojot SEB, Swedbank, Citadele, Nordea vai DNB interneta banku vai norēķinoties ar VISA/MasterCard kredītkartēm un debetkartēm.

Izmantojot LaTS interneta veikala sniegto piegādes pakalpojumu, minimālā pasūtījuma summa ir 20EUR.

Izvēloties LaTS Paņem Pats! pakalpojumu, nav noteikta minimālā pasūtījuma summa.

Jā, drīzumā iepērkoties LaTS interneta veikalā, Jūs varēsiet saņemt uzkrājumu LaTS lojalitātes kartē 1% apmērā no pirkuma summas. (kartei jābūt reģistrētai LaTS interneta veikalā)

Privātuma politika un sīkdatņu izmantošana

Sīkdatne (angļu val. cookie) ir neliela teksta datne, kas tiek saglabāta jūsu datorā vai portatīvajā ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatnes liek vietnei kādu laiku atcerēties jūsu iestatījumus (lietotājvārdu, izvēlēto valodu u. tml.).