DAUGAVPILĪ ATKLĀTS VĒL VIENS BĒRNU ROTAĻU LAUKUMS

23.04.2024

Daugavpils pašvaldībā šajā vasaras sezonā būs vēl par vienu bērnu rotaļu laukumu vairāk: jaunas šūpoles un kāpelēšanas sienas paradījās pagalmā Cialkovska ielā 10. 23 369 euro vērts laukums ir labdarības fonda “Zīļuks” dāvinājums Ķīmijas apkaimes iedzīvotājiem.

Labdarības fonda “Zīļuks” pārstāvis Raimonds Okmanis stāsta: “Ik gadu mēs uzstādam šādus aktīvās atpūtas laukumus dažādās Latvijas pilsētās, blakus “Lats” veikaliem, kur izvietotas speciālas ziedojumu kastes. Līdz šim tapuši 12 laukumi, savukārt šis ir pirmais šāds objekts ne vien Daugavpilī, bet arī Latgalē. Mēs ļoti priecājamies, ka tagad tuvējo māju bērnu un jauniešu ikdiena kļūs interesantāka un aktīvāka. Pateicamies visiem, kas iesaistās labdarības fonda aktivitātēs un atbalsta mūsu sabiedriskās iniciatīvas.”

Daugavpils valstspislētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Kononovs atklāšanas pasākumā pauda pateicību fonda pārstāvjiem, uzsverot: “Daugavpils pašvaldība turpina īstenot bērnu rotaļu laukumu izveides koncepciju dažādās pilsētas apkaimēs. Šoreiz rotaļu aprīkojumu pilsētai uzdāvināja Labdarības fonds “Zīļuks”, un mēs pateicamies šai organizācijai visu Ķīmijas apkaimes iedzīvotāju vārdā. Kārtējo reizi aicinu iedzīvotājus saudzīgi izturēties pret šādiem objektiem un mācīt to darīt arī saviem bērniem. Tas viss ir mūsu mīļā pilsēta, un ļoti gribas, lai šādi objekti kalpotu pēc iespējas ilgāk”.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļa

www.daugavpils.lv