Dorupes LaTS veikala īpašnieki: “Mums ir pieci bērni, un trīs no tiem ir veikali!”

13.05.2024

Doma par vēl viena veikala atvēršanu mums abiem ar vīru brieda jau kādu gadu, tikai meklējām īsto vietu Jelgavas apkārtnē. Šīs telpas iepatikās uzreiz, tiklīdz apskatījām. Tagad ir sajūta, ka esam atraduši, ko vēlējāmies,” par jaunatvērto LaTS veikalu Dorupē saka Indra Vilsone, kuras ģimenei šis ir jau trešais veikals.

 

Augstkalnē – Virsaišos un Vecsaulē –, Bauskas pusē, jau labu laiku veiksmīgi darbojas Vilsonu pirmie divi veikali. Mums ģimenē aug divi bērni, bet paši smejam, ka tagad kopā to mums ir pieci un trīs no tiem ir veikali. Katram vajag savu pieeju, savu rūpi. Labi, ka mūsu pirmajiem veikaliem ir labi vadītāji, izveidojies kolektīvs, tagad varam vairāk laika veltīt jaunākajam.”

 

Jaunā veikala atrašanās vieta ir gana zīmīga un pircējiem izdevīga tas atrodas vietā, kur no Jelgavas–Dobeles šosejas atzarojas ceļš uz Glūdu un tālāk uz Auci. Tuvākajā apkārtnē citu veikalu nav, bet cilvēki tuvumā dzīvo, un iepirkties vajag. Uz Jelgavu vai Nākotni braukt tomēr ir krietns ceļa gabals.

 

Veikala telpas ir gana plašas – vairāk nekā 100 kvadrātmetru lielajā tirdzniecības zālē tagad viss iekārtojums ir jauns, nemaz nerunājot par sortimentu. Faktiski mēneša laikā visu izveidojām no jauna, un tagad skatos – ir skaisti! Arī cilvēki ienākot priecājas, un man tas ir lielākais gandarījums,” saka Indra, vienlaikus atzīstot, ka darāmā joprojām ir daudz, jo arī pēc veikala atvēršanas dažādi darbi turpinās pilnā sparā. Tikko ceļmalā ir saliktas labi pamanāmas norādes uz veikalu, laiks jāvelta arī pircēju uzklausīšanai, uzzinot viņu viedokli par vēl nepieciešamo – gan pārtikas, gan svarīgākajām nepārtikas precēm, kas vajadzīgas dārzam, bērnu priekam vai skolas gaitām. Gribam, lai cilvēkiem te būtu patiešām ērti iepirkties un ikdienas vajadzību dēļ nav uz pilsētu jābrauc,” apņēmības pilna ir Indra.

 

Lai arī abiem ar vīru darba pilnas rokas, var just, ka padarītais Vilsonu ģimenei dod ne tikai prieku šodienai, bet arī motivāciju nākotnei. Vīram sevišķi patīk tas veikala iekārtošanas un visa gatavošanas process,” priecājas Indra, tāpēc, kad jūt, ka projekts jau nāk gatavs, viņš man saka: Varētu domāt par nākamo!””

 

Ko Indra novēlētu citiem LaTS tīkla dalībniekiem? Veiksmi, pozitīvas emocijas un apmierinātus pircējus!” To pašu no sirds novēlam arī jaunā Dorupes veikala saimniekiem un kolektīvam!