Kā laimēt loterijā? Makšķernieku un sapņu stāsti

03.06.2024

Turpinās LaTS Lielā pavasara loterija, un turpinām ziņot par tās veiksminieku pieredzi – varbūt noder arī citiem. Sevišķi tāpēc, ka loterija joprojām notiek un iespēja tikt pie 1000 eiro laimesta ir LaTS veikalos visā Latvijā.

 

Mairis Bravackis laimestu ieguva, kā pats saka, “tepat ap stūri”, piemājas LaTS veikalā Viesītē. “Šajā veikalā iepērkos ikdienā un, redzot loterijas plakātu, nodomāju, ka jāpiedalās. Savus piecus sešus čekus šajā loterijā biju piereģistrējis, kad atnāca ziņa – ir laimēts 1000 eiro!” Mairis piedalījies arī iepriekšējā – rudens – LaTS loterijā, taču tad veiksme nav uzsmaidījusi, lai gan reģistrēto čeku bijis krietni vairāk, taču viņš nebēdā: “Iepērkos jebkurā gadījumā, un piedalīties loterijā neko nemaksā!” Arī par iegūto laimestu Mairis priecājas filozofiskā mierā: “Miljons jau nav, bet tīri labai laivai makšķerēšanai sanāks!” Nu, ko – novēlēsim veiksmi arī makšķerējot!

 

Savukārt Genādijs Kostins savu veiksmi “izmakšķerējis”, iepērkoties Vecumnieku LaTS veikalos – šoreiz laimīgais pirkums gadījies tajā, kas centrā. “Abi ar sievu bieži un labprāt iepērkamies gan mazākajā, piemājas, gan lielākajā Vecumnieku LaTS veikalā. Tālāk ir arī vēl trešais. Tie ir labi veikali, kuros ir viss mums ikdienā nepieciešamais,” paslavē Genādijs. “Ievēroju, ka ir loterija – tad jāpiedalās! Tā īpaši jau uz laimestu necerēju, bet piedalīties ir viegli – jau uz čeka redzams kods, atliek tikai piereģistrēt.” Tā nu pirkumu čeki rūpīgi reģistrēti jau kopš loterijas pirmajām dienām. “Agrāk neko laimējis nebiju, bet, re, savas dzīves septiņdesmit pirmajā gadā laimēju! Varbūt tāpēc, ka mans laimīgais cipars ir astotnieks. Un 7 saskaitot ar 1 – tas ir!”  viņš smejas. Laimests abiem ar sievu lieti noderēšot dažādiem saimnieciskiem izdevumiem, veselības pārbaudēm, un, jā, nopirkta arī īpaši laba makšķere, jo gan Genādijs, gan viņa sieva ir kaislīgi makšķernieki. Lūk, tā! Varbūt loterijās īpaši veicas makšķerniekiem? Katrā gadījumā – ne asakas arī Genādijam un viņa kundzei!

 

Sestais loterijas 1000 eiro laimests pie laimīgā ieguvēja garkalnieša Aigara Vasiljeva vispirms atnācis… sapnī! “Neesmu aktīvs loteriju cienītājs, bet šoreiz bija tāda sajūta, ka šajā LaTS loterijā vajag piedalīties. Un tad vēl pāris dienas pirms ziņas par laimestu nosapņoju zīmīgu sapni, kurā dabūnu lielu naudu!” Sapnī ar to naudu gan esot bijuši kaut kādi sarežģījumi, kas dažas dienas vēlāk arī piepildījies, jo laimīgais Garkalnes “latiņā” saņemtais pirkuma čeks ticis gandrīz nozaudēts, tomēr viss atrisinājies. Laimestu Aigars ieguldīšot mājas logu nomaiņai, bet ar kādu daļu noteikti padalīšoties. “Ja dzīve man kaut ko dod, tad jādod arī citiem,” pārliecināts ir viņš, gluži tāpat kā par to, ka loterijā piedalīsies vēl. “Kamēr vien tā nav beigusies, iespēja laimēt ir joprojām!” optimistiski saka Aigars un atzīst: “Jāieklausās sevī, ja reiz iekšējā balss saka ko priekšā!”

 

Novēlam tai balsij ticēt katram no jums un – veiksmi loterijā!