Kā laimēt loterijā? Ticot, garāmbraucot un… citi varianti!

21.05.2024

LaTS pavasara loterijai uzņemot apgriezienus, dalāmies ar pirmo laimētāju pieredzi – kā izdevās vinnēt un pēkšņi tikt pie 1000 eiro? Katram no pirmajiem trim veiksminiekiem ceļš uz laimestu bijis atšķirīgs, bet visiem – pārsteidzošs!

“Teikšu, kā ir – bija vērts pavasara darbiem pa vidu atrast laiku piereģistrēt čekus, lai uz svētkiem saņemtu tādu pārsteigumu!” saka madlienietis Normunds Liepiņš, kurš dažas dienas pirms savas dzimšanas dienas kļuva par pirmo, kas šajā loterijā laimēja apaļus 1000 eiro. Viņam veiksmi atnesis ikdienas pirkums Madlienas “latiņā”, kur Normunds iepērkas bieži. “Gan veikals labs, gan piebraukšana, un, protams, atsaucīgās, laipnās meitenes – pārdevējas!” “latiņu” slavē Normunds. Par laimesta izlietojumu viss esot skaidrs – noderēs mazbērniem.

Savukārt otrā tūkstoša ieguvēja – Elīna Vēja-Āboliņa no Šķieneriem Gulbenes pusē loterijai gatavojusies visnotaļ nopietni, laikus un varētu teikt – stratēģiski. Vai veiksmi var nojaust? “Zināju, ka sākas LaTS loterija, tāpēc centos pilnīgi visus pirkumus izdarīt tikai mūsu LaTS veikalā un rūpīgi sekoju, lai pirkuma čekos nebūtu to produktu, kas nav atļauti. Esmu LaTS loterijās piedalījusies arī agrāk, tad nelaimējās, bet šoreiz kaut kā jutu, ka veiksies, un tā arī notika. Tajā dienā, kad saņēmu ziņu par laimestu, pat darbā kolēģiem biju teikusi, ka piedalos loterijā un ka ir laba priekšnojauta.”

Iespējams, Elīnu iedrošinājusi kaimiņienes iepriekšējā LaTS loterijā laimētā “štuka” Jaungulbenes “latiņā”. Šoreiz veiksmīgais izrādījās Elīnas iemīļotais, netālais Stāķu LaTS veikals. Vai Gulbenes puse būtu īpaši veiksmīga loterijām?

Trešais laimests savu īpašnieku atradis cik nu vien nejauši iespējams! Rīdziniece Kristīne Sarkane ar ģimeni pirms pāris nedēļām devusies nelielā ekskursijā ar auto pa Latvijas laukiem. Garāmbraucot Murjāņu LaTS veikalam, nolēmuši apstāties – nopirkt padzerties un bērniem kādu našķi. Kā jau tas mēdz notikt, pie reizes nopirkuši vēl šo to, un pārdevēja, redzot, ka dalībai loterijā nepieciešamie 15 eiro čekā sasniegti, atgādinājusi, lai tik to reģistrējot – var būt, ka laimīgs! Mājās atgriezies, šis čeks pat uz mirkli pabijis miskastē, tomēr ticis piereģistrēts, noglabāts atvilktnē un – ka tavu brīnumu! – pēc dažām dienām izrādījies laimīgais! “Man tas bija pavisam negaidīti – neticēju, ka  kaut ko laimēšu,” saka Kristīne, bet ko nu – jātic vien ir. Un par prieku sev, vīram un bērniem jāplāno jauns, nu jau mazliet lielāks ceļojums, kurā doties par iegūto laimestu. “Ko lai saku – jāiet un jāpiedalās tai loterijā, kas zina, kam paveiksies!” visiem LaTS pircējiem novēl Kristīne.

LaTS loterijā 1000 eiro kāds laimē katru nedēļu – tā tas būs līdz pat jūnija vidum, tāpēc droši izmēģiniet savu veiksmi! Viss, kas jādara, – jāreģistrē un jāsaglabā pirkuma čeks vismaz 15 eiro vērtībā.*

Lai veicas!

* pirkuma summā (vismaz 15.00 EUR) netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni (tajā skaitā alus), tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, zāles, enerģijas dzērieni, dāvanu kartes, priekšapmaksas kartes, komunālo pakalpojumu apmaksa un degviela.