LaTS loterija dāvina prieku un vēl trīs “liekas štukas”!

14.07.2023

Ar vēl trīs veiksmes stāstiem noslēgusies LaTS loterija “Lieka štuka”, un tik daudzi jau gaida nākamo.

 

Ķeipenietes Intas Mačukas veiksme atnāca tieši dzimšanas dienas priekšvakarā: “Tāda laimesta manā dzīvē nav bijis! Tīri pa jokam meita ieteica, ka vajagot taču kādu pirkuma čeku piereģistrēt. Tad nu piereģistrēju, bet arī tikai divus, un tomēr sanāca necerēts dzimšanas dienas pārsteigums. Līdz pēdējam brīdim nespēju noticēt – tā tiešām ir liela veiksme!” Lai gan Inta iepērkas arī Ķeipenes LaTS veikaliņā, šis laimests atnācis, iepērkoties Madlienas “latiņā”. “Ķeipenes veikaliņš arī ir ļoti labs, tomēr Madlienas ir lielāks, un tajā man ļoti patīk viņu pašu produkcija – gaļas izstrādājumi, konditoreja. Arī atlaides ikdienā nepieciešamajiem produktiem LaTS veikalos ir ļoti labas. Nu, un tagad man ļoti patīk arī LaTS loterija un sava “liekā štuka”!” priecājas Inta. Laimests jau uzreiz esot krietni patērēts, jo sakritis ar citu – mazbērnu un mazmazbērnu – dzimšanas dienu laiku. “Lai biežāk ir tādas loterijas, un lai LaTS veikaliem veicas!” novēl Inta.

 

Juris Jaundzems no Alūksnes puses Liepnas pie savas “liekās štukas” ticis bez iepirkšanās. “Vairāk jau iepērkas sieva, bet es tos čekus reģistrēju!” joko Juris. Liepnas pagasta centrā esošais LaTS veikals ir ģimenei tuvākais – līdz tam jādodas “tikai” nepilni pieci kilometri. “Mums patīk tur iepirkties,” atzīst Juris. “Apkalpošana ir pat ļoti laba, izvēle – arī, nu, un tagad vēl ar torti un šampanieti tikām sagaidīti!” Arī Juris laimestu uzreiz licis lietā – dienu pirms priecīgās ziņas viņa auto pārsprāgusi riepa. “Domāju, neko darīt, būs vien jauna jānopērk. Taču tagad ņēmu un nopirku uzreiz visas četras jaunas!”

 

Arī valmierietei Ingunai Šustikai veiksme atnākusi, kā viņa pati saka, “komandas darba rezultātā”. Tikai šajā gadījumā lomas sadalītas otrādi – galvenais pirkumu “meistars” ir Ingunas draugs, savukārt Inguna čakli reģistrējusi čekus. “Tad nu arī panākumus, tāpat kā pienākumus, dalīsim uz pusēm!” smaida Inguna. Laimests gūts, iepērkoties pašu mājas tuvumā, LaTS “Austris” veikaliņā. “Maziņš, foršs veikaliņš, un tagad – arī lieliskas sajūtas!” priecājas Inguna, bet visiem LaTS pircējiem novēl un atgādina: “Tik labā loterijā ir jāpiedalās! Ja ne šoreiz, tad citu reizi paveiksies – arī es piedalījos ne vienu gadu vien!”

 

Tad nu sekojiet informācijai un gaidiet nākamo LaTS loteriju! Apsolām: tāda būs, un arī laimesti un jauni veiksmes stāsti – būs!