Pirmās trīs “liekās štukas” atradušas savus veiksminiekus!

30.05.2023

Ja man būtu lieka štuka, es zinātu, kur to likt!” dzied grupa Citi zēni” un droši vien pie sevis dungo vai katrs šī pavasara LaTS loterijas dalībnieks. Jo ir taču laba sajūta vienkārši piereģistrēt savu pirkuma čeku, ja pēc tam vari izrādīties kāds no deviņiem veiksminiekiem, kas tērēs to lieko štuku” – 1000 eiro, ko LaTS loterijā var laimēt katru nedēļu. Turklāt domāt par to, kur es varētu to likt”, ir taču patīkami, vai ne?

Jāsaka gan, ka, lai arī pirmo trīs loterijas nedēļu laimīgie “štukas saņēmēji” uz savu veiksmi klusībā bija cerējuši, bet tad, kad laimējuši, pārsteigums bijis liels. Aizgāju uz mūsu puses mazo latiņu”, iepirkos un izdomāju – kāpēc ne, iesniegšu to loterijai derīgo čeku. Tas bija tāds mirkļa impulss. Tad vēl pāris iesniedzu un redz,viss sanāca! Kad saņēmu ziņu, ka tiešām esmu laimējis to “štuku”, tad gan noticēt bija grūti!” stāsta Mareks Adukonis (27) no Alūksnes puses. Ikdienā viņš visbiežāk mēdz iepirkties tieši LaTS veikalos – gan Alūksnē, gan piemājas – Māriņkalna – latiņā”. Laimīgais čeks izrādījies tieši par mazajā Māriņkalna LaTS veikalā izdarīto pirkumu. Lūk, veiksme var izvēlēties gan mazu veikaliņu, gan tādu pircēju, kurš nemaz tik daudz čeku nav piereģistrējis! Laikam šī loterija man bija tā īstā,” smaidot secina Mareks.

Tiem, kas tic (vai tieši otrādi – nu, galīgi netic!) veiksmei un zīmīgiem mirkļiem, noteikti būs interesants citas laimētās “štukas” stāsts. Edgars Dauksts (51) kopā ar sievu kārtējo reizi devies ceļā no Rīgas uz Daugavpili, un, pēc paša vārdiem, piestāt pa ceļam Vecumnieku LaTS veikalā esot gluži vai tradīcija. Pēc kopīgi izdarītā pirkuma sieva uzticējusi Edgaram tikt galā” ar čeka piereģistrēšanu, kas gan nācies pavisam viegli – pat uz paša pirkuma čeka jau ir kods, kuru noskanējot var ērti reģistrēties loterijai. Tā nu Edgars piereģistrējis vienu vienīgu un, kā vēlāk izrādījies, ļoti veiksmīgu čeku! Un kā lai netic veiksmei, ja ziņa par lieku štuku” atnāk tieši dzimšanas dienā!


Ir gan arī cilvēki, kas savu veiksmi, iespējams, piesaista ar centību. Svetlana Blīgzna (53) no Ieriķiem LaTS loterijās piedalās ne pirmo gadu un vienmēr tai reģistrē iespējami daudz pirkuma čeku, taču līdz šim veiksmes klauvējiens pie durvīm nebija atskanējis. Mūsu LaTS veikalā iepērkos gandrīz ik dienu un, kad ir loterija, čekus centīgi reģistrēju. Līdz šim laimēt nebija izdevies neko, taču centība ir atmaksājusies – pirmo reizi dzīvē man izdevies ko vinnēt!” priecājas Svetlana.

Kā kurš tērēšot laimēto “štuku”? Svetlanai tā galīgi nebūšot lieka – noderēs dažādiem tēriņiem, jo vajadzību ir gana daudz – gan mājās, gan bērniem un mazbērniem. Toties Mareks par savu “štuku” saka – ja reiz tāda lieka” uzradusies, tad ikdienai netērēšot, drīzāk nedaudz paceļošot pa Latviju. Savukārt Edgars savu plānu negaidītā laimesta tērēšanai izvēlējās neatklāt – kas zina, varbūt aiz māņticības, jo negaidītu sakrītību viņa veiksmes stāstā patiešām ir daudz!

Apsveicam mūsu loterijas pirmos veiksminiekus, bet pārējiem atgādinām – piedalīties LaTS loterijā ir vienkārši un tā, kā zināms, turpinās līdz pat Jāņiem. Turklāt, lai cerētu uz laimestu, nav jāizdara papildu tēriņi vai kas cits ārkārtējs – jebkurš loterijai piereģistrēts ikdienas pirkuma čeks virs 12 eiro LaTS veikalos var atnest jums veiksmi!