Vēl trīs “liekās štukas” laimētas LaTS loterijā, un vēl var piedalīties!

14.06.2023

Kārtējās trīs LaTS loterijas Lieka štuka” nedēļas izlozēs noskaidroti trīs jauni laimīgie 1000 eiro naudas balvas ieguvēji. Divi no trim loterijās gandrīz nekad nebija piedalījušies.

Guna Diedišķe no Ķāķišķes, Rucavas, tātad Kurzemes pusē, stāsta: Kā pieaudzis cilvēks loterijā piedalījos pirmo reizi. Tikai sen atpakaļ, vēl mācību laikā, biju kaut kādā loterijā šampūnu vinnējusi, tas arī viss. Bet šī loterija ļoti iepatikās – tu piedalies un neko nezaudē jebkurā gadījumā. Protams, zinu, ka katra loterija cilvēkam ir laimes spēle, bet šoreiz veiksme ir apciemojusi mani!

Gunas laimīgais veikals ir arī viņas mīļākais – “latiņš” Paurupē. Tas ir mans tuvākais, piemājas, veikals, kurā iepērkos regulāri. Jaukā pārdevēja uzmundrināja, sak, nu, piedalies taču, varbūt i vinnēsi! Paldies viņai!Atzinīgus vārdus Guna velta arī pašam veikalam – gan produktu izvēle esot laba, gan veikals sakopts, uz svētkiem vienmēr gaumīgi dekorēts.

Iegūto laimestu Guna liks klāt jau pašas iekrātajam, jo plāni ir lielāki – jāremontē dzīvoklis. Lai top!

Arī Laura Dzelme loterijās parasti nepiedaloties, tomēr šoreiz, pa ceļam uz mājām iebraucot Vecumnieku veikalā, kur bijis noskatīts konkrēts pirkums, nodomājusi – kāpēc gan nepiedalīties? Un, raugi, pirkums atnesis negaidītu veiksmi! Vēl kāda zīmīga sakritība – diena, kad Laura sazvanīta, lai paziņotu par laimestu, līdz tam mirklim viņai nebūt neesot iegrozījusies tā labākā: darbi negājuši kā vajag, licies, ka visas nodomātās lietas ķerasBet te pēkšņi – tāda ziņa! Skaidrs, ka diena ar to pašu bija uzlabota par labu labo. Ko lai saku – nedrīkst vienmēr atrunāties: ei, ko nu es tur piedalīšos, lai gan sajūta tāda ir bieži. Laikam tomēr taisnība vien būs – lai vinnētu loterijā, šad tad kādā ir arī jāpiedalās,” pasmaida Laura.

Vispār neticēju veiksmei, bet nu būs jātic. Jo tā gadījās!” pārsteigumu par iegūto “štuku” neslēpj Elita Dudare no Madlienas puses. Tur arī viņas iecienītais LaTS veikals Rasas” – ik dienas pilns ar dažnedažādiem gardumiem. Ne tikai ierastais veikalu sortiments, bet arī viņu ceptās smalkmaizītes un kūciņas un gatavotā kulinārija – piedāvājums esot tāds, ka siekalas saskrien mutē! Elita par savu mīļāko veikalu labus vārdus saka vēl un vēl – cik laipns, atsaucīgs un jauks kolektīvs, un atsauksmes no pārējiem pircējiem arī tikai labas vien!

Par to, ka viņai šis veikals tiešām iet pie sirds, liecina arī loterijas veiksmes stāsts – todien, kad izdarīts laimīgais pirkums, Elita uz veikalu gājusi pat divreiz, jo licies, ka kaut kas vēl jānopērk. Tā nu ar šo centību vai varbūt priekšnojautu Elitai izdevies tikt pie laimesta. Plāns tā tērēšanai ir jau gatavs: daļa – lai meitai vēl skaistāka izlaiduma balle, daļa – savam sapnītim – pekiniešu šķirnes kucēnam. Nu, sakiet vēl, ka lieka štuka” nenoder!

Pievienojamies Elitas novēlējumam: Vajag biežāk iet uz LaTS veikaliem, sevišķi jau tagad, kad tajos ir tik laba loterija!”

Un priecīgi sagaidīt Saulgriežus – līdz tiem un vēl mazliet loterija turpinās!