Banner
Banner

Pievienojoties LaTS veikalu tīklam iegūsi

Vienota cenu politika noteiktām precēm
Kolektīvie iepirkumi
Kopējs mārketings
Opretīvi pieejama informācija par tendencēm un jaunumiem
Tehniskais atbalsts
Kopīgi pasākumi un svētku svinēšana

Esi viens no mums, jo komandā ir spēks

Latvijas tirgotāju savienība tās darbības laikā ir izaugusi par lielāko veikalu tīklu Latvijā. Tas viss pateicoties LaTS biedriem, kuri uzticas mūsu pieredzei, ir gatavi augt kopā ar mums, dalīties padomā un darīt to, kas sanāk vislabāk – būt veikalniekam.

Ja vēlies atvērt jaunu LaTS veikalu vai pievienoties LaTS tīklam ar savu pašreizējo veikalu, aizpildi pieteikuma anketu, un tuvāko dienu laikā mēs sazināsimies ar Jums, lai ķertos pie darba.

Pieteikuma anketa

Par to, kā ir būt LaTS tīklā

image

SIA Rijupe

Īpašniece Ina

LaTS pievienojāmies 2008.gadā. Kopš šī laika esam izjutuši milzīgu atbalstu visos ikdienas darbos un lēmumos. Ievērojami uzlabojies darbs ar piegādātājiem, pārdošanas apjomi, atpazīstamība un reakcijas laiks uz ikdienas izaicinājumiem. Milzīgs paldies LaTS. Bez LaTS mēs noteikti nebūtu tikuši tik tālu.
image

SIA Dažādas preces

Īpašnieks Armands Vizners

Mēs esam LaTS tīklā kopš pašiem tīkla pirmsākumiem - esam izauguši kopā ar LaTS tīklu no iesācējiem līdz profesionāļiem, jo arī pirmie esam palaiduši dzīvē LaTS Alko zīmolu. Tērvetē ir pirmais LaTS Alko outlet veikals. Esam gandarīti, ka savulaik izvēlējamies strādāt tīklā, kas apvieno tieši Latvijas uzņēmējus. LaTĀ būt ir vienkārši un labi! :)
image

SIA JILLS

Valdes loceklis Jānis Erels

Vēlamies pateikties "LaTS" tīkla vadībai un reģiona pārstāvim Raimondam. Šogad janvārī iesākām sava pārtikas veikala "LaTS" paplašināšanas darbus. Mūs patīkami pārsteidza piedāvājums, ka "Lats" ofiss var atbraukt pie mums un iekārtot veikalu pēc labākajām planogrammām un citiem noteikumiem. Un tā arī notika, atbrauca mūsu menedžeris Raimonds ar kolēģi Arni, kuri divu dienu laikā veikalam izveidoja pilnīgi jaunu imidžu. Paralēli tika veikts darbs pie vizualizācijas. Daļa banneru un planšetes jau ir uzstādītas, bet vēl darbi turpinās. Mēs esam sajutuši "LaTS" kolektīvo spēku un garu, ieinteresētību palīdzēt un saņēmuši reālu palīdzību, kas Varakļānu pircēju acīs ir cēlusi "Lata" un "JILLS" imidžu.Paldies!
image

KI BODĪTE

Īpašniece Indra Vilsone

Esam priecīgi būt LaTS tīklā, jo kopš reģionālais vadītājs Arnis parādījās uz mūsu mazā, privāta veikaliņa sliekšņa, esam izauguši 2 lielos veikalos (katrs veikals 100 kvm.),lai gan pirms tam bija tikai viens mazs 50 kvm. veikaliņš. Pircēji ļoti novērtē mūsu veikala paplašināšanos - plašums, sortimenta dažādība, akciju avīzes un labās cenas. Priekš lauku reģiona, sevišķi šajā laikā, kad grūti tikt uz pilsētu, klienti ir pateicīgi, par skaisto veikalu un tā piedāvājuma klāstu.