Banner
Banner

Kāpēc tieši LaTS?

Vairāk kā 700 tirdzniecības vietas visā Latvijā
Jauns tirdznecības kanāls - interneta veikals
Kolektīvie iepirkumi
Spēcīgas mārketinga aktivitātes
Ātra, ērta un elastīga sadarbība
Kopīgi pasākumi un svētku svinēšana

Kā kļūt par tīkla piegādātāju?

Latvijas tirgotāju savienība tās darbības laikā ir izaugusi par lielāko veikalu tīklu Latvijā. Tas viss, pateicoties LaTS biedriem, kuri uzticas mūsu pieredzei, ir gatavi augt kopā ar mums, dalīties padomā un darīt to, kas sanāk vislabāk – būt veikalniekam.

Ja vēlies atvērt jaunu LaTS veikalu vai pievienoties LaTS tīklam ar savu pašreizējo veikalu, aizpildi pieteikuma anketu, un tuvāko dienu laikā mēs sazināsimies, lai ķertos pie darba.

Pieteikuma anketa

Par sadarbību ar mums

image

Dzintra Siliņa

Tirdzniecības struktūrvienības vadītāja

Sadarbība ar LaTS tīklu balstīta uz veiksmīgu kopējo mērķu sasniegšanu – sniegt klientam plašu produktu klāstu par labākajām cenām. Veikalu personāls ir kvalificēts, pieklājīgs un atsaucīgs. Ar biroja darbiniekiem vienmēr ir patīkami komunicēt, jo ir atvērti jebkurā jautājumā un rod risinājumus it visā.
image

Reinis Ozoliņš

Lielo klientu tirdzniecības vadītājs

Sadarbība ar veikalu tīklu LaTS ir ātra un elastīga, līdz šim īstenotās lojalitātes kampaņas un produktu komunikācijas aktivitātes ir bijušas veiksmīgas un efektīvas. Esam pateicīgi par līdz šim īstenoto sadarbību, profesionalitāti un ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību arī nākotnē!
image

Kaspars Krauze

Īpašo klientu tirdzniecības vadītājs

Mūsu sadarbība ir kā komandas darbs, kas dod labākos rezultātus. Sadarbība ar LaTS mums ir vērsta uz izaugsmi visos jaunajos un esošajos projektos, par ko vienmēr esam pateicīgi un pozitīvi motivēti nākotnes attīstībai.