Versija drukāšanai

Pirms 20 gadiem mans vīrs noskatīja telpas, kur pirms tam atradās neliela ceptuvīte, un teica – pamēģināsim te uztaisīt veikalu. Tā sākās šī veikala stāsts, bet tagad šķiet – šie gadi burtiski paskrējuši, jo visu laiku esam bijuši jaunu plānu un uzlabojumu pārņemti,” ar gandarījumu stāsta Tatjana Tataricka, kas kopā ar vīru Anatoliju ir īpašnieki trim LaTS veikaliem, taču šis, Iecavā, ir viņu lielākais lolojums – tagad jau 240 kvadrātmetru plašs, skaists veikals, kas saņēmis ne vienu vien atzinību gan citu LaTS veikalu vidū, gan, protams, no pircējiem.

Jau sākumā, lai arī veikals bija daudz mazāks nekā tagad, bija vajadzīgi pamatīgi ieguldījumi, jo visu vajadzēja pirkt un iekārtot no jauna,” atceras Tatjana. “Pēc kāda laika sapratām, ka konkurenti mūs apdzen un kaut kas ir jādara lietas labā. Tad, 2013. gadā, nāca lēmums iestāties LaTS tīklā – ļoti svarīgs lēmums, kas atnesa daudz pozitīvu pārmaiņu. Gadu vēlāk sekoja nākamās pārmaiņas – sapratām, ka veikals arī jāpaplašina; pārgājām uz pašapkalpošanās veikala modeli, kas līdz tam šķita tik neierasti; ieviesām LaTS kases sistēmu – no sākuma tas nebūt nelikās vienkārši ne mums pašiem, ne mūsu darbiniekiem. Taču izturējām un 2017. gadā bijām nobrieduši vēl lielākām pārmaiņām, paplašinot veikalu līdz šobrīdējam  izskatam. Grūti bija, bet attīstīties, neatpalikt ir svarīgi un arī interesanti –  tagad esam vieni no labākajiem! Jā, mēs to zinām!” priecīga un lepna par paveikto ir Tatjana, uzsverot arī LaTS tīkla ieguldījumu šajā veiksmes stāstā. “LaTS palīdzība ir bijusi tiešām nenovērtējama – mūs atbalstīja gan ar padomu un plānošanu, gan ar iedrošinājumu un ļoti daudz palīdzēja arī praktiski un finansiāli. Daudz kas no mūsu panākumiem sasniegts, pateicoties LaTS komandai. Malači! Liels paldies viņiem par to! Mums ar LaTS patiešām sader kopā, jo arī paši esam tādi aktīvi, pozitīvi un laikam jau arī strādīgi,” smaida Tatjana.

Tagad, veikalu saimniecību vadot, darbos čakli ir iesaistīta visa ģimene – arī meita, dēls un nu jau arī vedekla –, tomēr pati pirmā Tataricku tirdzniecības pieredze – pamati ģimenes kopā saimniekošanai – ir gūta divatā un krietni senāk. Pirmo veikaliņu, Zālītē, Tatjana un Anatolijs atvēruši pirms 27 gadiem. Lai arī tagad tas šķiet neliels salīdzinājumā ar plašo Iecavas veikalu, lauku tirgotavai tas arī nebūt nav mazākais – ap 70 kvadrātmetru. Savukārt trešais veikals nu jau 11 gadu strādā Dāviņos.

“Vēl paplašināties? Gribētos jau!” smejas Tatjana, “bet par plāniem, lai tie piepildītos, vēl nerunāsim!”

Lai piepildās! – un skaisti nosvinēt jau paveikto Tataricku ģimenei vēlam arī mēs, LaTS.

Zemgales puses putniņi atnesuši ziņas, ka Iecavas veikalā mazas svinības un pārsteigumi gan maziem, gan lieliem būšot šo piektdien!