Versija drukāšanai

Skaists LaTS veikals ar 180 kvadrātmetru plašu tirdzniecības zāli pagājušā gada beigās, 15. decembrī, durvis vēris Vecumnieku novada Vallē. Ēka pašā ciemata centrā, kurā senākos laikos bijusi kolhoza ēdnīca, bet vēlāk kafejnīca, tagad piedzīvo otro jaunību”.

“Jā, taisnība, viss te izskatās pavisam citādi,pieticīgi par lielo paveikto darbu saka zemnieku saimniecības “ASSI” vadītājs Gatis Ļahtiņins. Viņa ģimene leišmalē  zināma kā sekmīgi uzņēmēji, kam Vallē atvērtais ir nu jau septītais LaTS veikals šaipusē. Ieguldījumi jaunajā vietā ir acīmredzami pamatīgi, taču arī ar pirmo mēnešu rezultātiem Gatis var būt apmierināts. “Nebiju gaidījis, ka būs tāds cilvēku pieplūdums. Apgrozījums ir ļoti labs, pat salīdzinot ar jau ilgāku laiku strādājošajiem mūsu veikaliem. Vispār jau sūdzēties nevar, tagad  cilvēki arī mazāk brauc uz Lietuvu iepirkties, un mūsu veikaliem iet tīri labi. Grūtāk šajos laikos varētu būt tiem, kam ir tikai viens veikals,” spriež Gatis.

Panākumu atslēga gan varētu būt arī nepārtrauktajā darbā – arī pārējie “ASSI” piederošie LaTS veikali pēdējā laikā piedzīvojuši dažādus uzlabojumus. Tagad modernizācijas kārta būšot pienākusi savulaik pirmajam Ļahtiņinu veikalam Lonē. Tur iecerēts veikalu ne tikai vizuāli atsvaidzināt, bet arī gandrīz divkāršot šobrīd 60 kvadrātmetrus lielo veikala platību. Lonē lielus rekonstrukcijas darbus šogad plānots veikt arī zemnieku saimniecībai piederošajā viesu namā, kur taps ne tikai pirts un baseins, bet arī īsts SPA!

Vaicāts par vēl tālākiem plāniem, Gatis pieļauj, ka varētu apdomāt arī vēl kāda veikala atvēršanu. “Jāskatās pēc situācijas un labas izdevības. Esmu optimists un tā arī skatos uz attīstības lietām. Ir taču teiciens: kas neriskē, tas nedzer šampanieti!nosmej Gatis, lai gan skaidri jūtams, ka arī bez rūpīga apdoma un pamatīga piegājiena tās lietas viņa saimniecībā nemaz nenotiek.

Lai labi veicas arī turpmāk un jaunie nodomi piepildās! – novēlam saimniekam, viņa leišmales veikaliem un nākotnes plāniem. Savukārt Gatis citus LaTS tirgotājus piekodina: “Jāatceras, ka dažādi sarežģījumi būs vienmēr, bet optimismu zaudēt nedrīkst! Turieties, tad viss izdosies!”