Versija drukāšanai

Vai zināt, kur ir Daudzeva un kas tajā jauns? Jaunjelgavas pusē, 12 kilometrus no Aizkraukles, vairāku Latvijas mērogam svarīgu ceļu krustpunktā, atrodas Daudzeva. Tā zināma kā vieta, kur pirms simts gadiem izcīnītas svarīgas kaujas ar bermontiešiem. Šodien Daudzevā tiek izcīnītas tikai veselīgas konkurences cīņas, un kopš 9. jūnija viens no diviem Daudzevas veikaliem kļuvis par LaTS veikalu.

“Pārmaiņas mums nākušas tikai par labu,” priecājas veikala īpašniece Gita Streļeca: “Esam krietni uzlabojuši sortimentu LaTS tīkla ietvaros tagad ir vairāk sadarbības ar vietējiem ražotājiem, ir daudz akciju, kas patīk pircējiem un, protams, dod pienesumu veikalam. Cilvēki apgalvo, ka arī mūsu cenas tagad ir kļuvušas labākas.

Sacītajam un vēl jo vairāk darītajam ir nopietns pamats, jo Gitas pieredze tirdzniecībā mērāma turpat 30 gadu garumā. Pati savus veikalus Gita gan sākusi atvērt samērā nesen – viens veiksmīgi attīstīts un nodots citās rokās, tagad laiks un domas jāvelta Daudzevas ap 100 kvadrātmetru lielajam veikalam. “Jūtos labi, pati turot lietas savās rokās, lai gan reizēm jāstrādā arī naktīs. Ja vēl nodokļu slogs nebūtu tik pārmēru liels,” nopūšas trīs bērnu māmiņa.

Tagad, vasaras skaistajā laikā, veikalam klājas labi, jo gan vietējiem iedzīvotājiem, pateicoties čaklai ogu un sēņu lasīšanai, ir lieka kapeiciņa, gan garāmbraucot iepirkties iegriežas atpūtnieki no Rīgas. “Pēc dabas esmu optimiste. Ceru, ka būs labi arī turpmāk!” apņēmības pilna ir Gita un visiem LaTS tīkla dalībniekiem novēl: “Lai mūsu pulciņš vairojas! Jo vairāk būsim, jo labāki un stiprāki kļūsim!”