Versija drukāšanai

“Gāju kārtējo reizi iepirkties. Te pēkšņi zvans no nepazīstama numura. Vēl nodomāju, nu labi, tomēr jāpaceļ. No sākuma pat nenoticēju šai ziņai un, jāsaka, vēl tagad līdz galam nespēju noticēt!” par LaTS loterijā iegūto 5000 eiro lielo laimestu stāsta laimīgā veiksminiece Simona Jansone no Priekuļu novada. Vēsts par galveno loterijas laimestu atnākusi zīmīgi tieši pie LaTS veikala Liepā, kur Simona ikdienā iepērkas.

Veikals neatrodas gluži blakus manām mājām, bet tālu arī ne – mums jau te nekas nav tālu,” smaida Simona. Par savu LaTS veikalu viņai ir tikai labākie vārdi sakāmi: “Plašs sortiments, demokrātiskas cenas. Man pat nav vajadzības braukt uz pilsētas lielveikaliem – viss nepieciešamais par labām cenām atrodams tepat.” Kā jau nelielā apdzīvotajā vietā, arī pārdevējas labi zināmas, un tas gājienu uz veikalu padara vēl patīkamāku.

Loterijai Simona iesūtījusi ne vienu vien čeku – faktiski katru ikdienas pirkumu, ja tas sanācis lielāks par dalībai nepieciešamajiem 10 eiro. Tomēr veiksmi izplānot nevar pagājušā gada LaTS loterijās viņa iesūtījusi pat vairāk čeku un reiz laimējusi 30 eiro dāvanu karti. “Šogad viss bija  citādi. Katru reizi skatījos nedēļas veiksminiekus – mana vārda kā nav, tā nav, bet beigās, nu, ko lai saka: gadījās, kā bija jāgadās,” pārsteigta ir Simona.

Ikdienā viņas darbs ir gana grūts, rūpju un arī gandarījuma pilns Simona strādā jauno māmiņu un grūtnieču atbalsta centrā “Madaras”.  Uzmanība jāvelta arī trim mazbērniem, jāpalīdz mātei. Tā nu sanācis, ka laimīgo čeku Simona veikalā saņēmusi tieši par pirkumiem savas mammas vajadzībām.

Plānu, kā tērēt lielo laimestu, esot tik daudz, ka daži  “būs vien jāatmet”, taču skaidrs, ka daļa naudas tiks  ieguldīta veselībā, kaut kas tiks dzīvokļa remontam un noteikti arī mazbērniem.

Prieks, ka laimests nonācis  gādīga cilvēka rokās!

Savukārt Simona LaTS pircējiem novēl: “Lai visiem veicas tāpat kā man!”