Banner
Banner

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!

Fonda prioritārie virzieni:

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība
image
image

Jauns Zīļuka rotaļu laukums vietā, kur mīl cilvēkus un dabu, – Kārķos!

Pēc LaTS atbalstītā “Zīļuka fonda” iniciatīvas 2020. gada vasarā tapis un ir atklāts vēl viens bērnu rotaļu laukums. Šoreiz priecīgais notikums sagaidīts Valkas novada Kār...
image

Zīļuka rudens kompozīciju fotokonkursā galveno balvu iegūst mazie Blīdenes mākslinieki!

„Bērniem radošuma nepietrūkst nekad!” priecājas Liene Melle, Brocēnu novada Blīdenes bērnudārza „Vālodzītes” jaunākās grupiņas skolotāja
image

Ar uzņēmību pret neticību — „Zīļuka” bērnu rotaļu laukums arī Cēsīs!

Ar labdarības fonda „Zīļuks” un LaTS veikalu atbalstu iekārtoto bērnu rotaļu laukumu pulciņā jauns papildinājums!
image

„Zīļuka” bērnu rotaļu laukums atklāts arī Gaujienā!

„Galvenais ir prieks, ko redzam bērnu sejās!” saka Gaujienas LaTS veikala vadītāja Inese Rēpele.
image

Zīļuks Tosmarē

Bērniem ir prieks par katru tādu notikumu, saka Tosmares iedzīvotāja Aļona, kura otrdien atvedusi arī savus mazuļus uz bērnu laukumiņa atklāšanu Pāvilostas ielas 3. nama pagalmā.
image

Zīļuks uz ledus!

2016. gada jūnijā Ozo hallē treniņus ir uzsākusi ar labdarības fonda „Zīļuks” atbalstu izveidotā jauniešu hokeja komanda „Ozo Stars”.