Banner
Banner

Par mums

2007.gadā tika dibināta SIA Latvijas tirgotāju savienība, kas apvieno mazos un vidējos Latvijas pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumus ar mērķi samazināt to izmaksas, uzlabot konkurētspēju vietējā tirgū un veikt kopējus mārketinga pasākumus.

To dibinājuši un veidojuši paši veikalnieki un cilvēki, kuri ar savu iepriekšējo darbu ir pierādījuši savas spējas produktīvi strādāt sarežģītos apstākļos. Katrs tirgotājs, būdams sava uzņēmuma īpašnieks, ir radošs, izturīgs un prasmīgs saimnieks, bet LaTS zīmols piešķir tam spēku un atpazīstamību ārpus sava ciema vai pilsētas teritorijas.

Latvijas tirgotāju savienība tās darbības laikā ir izaugusi par lielāko veikalu tīklu Latvijā. Tas viss, pateicoties LaTS biedriem, kuri uzticas mūsu pieredzei, ir gatavi augt kopā ar mums, dalīties padomā un darīt to, kas sanāk vislabāk – būt veikalniekam. Pie mums “Mazs jūtas liels”.

  • Tīklā ir apvienojošies 270 uzņēmumi ar vairāk kā 700 tirdzniecības vietām visā Latvijā
  • Kopējais neto gada apgrozījums LaTS tīklam - vairāk kā 250 milj. EUR
  • Mūsu biznesa ideja – viens var sasniegt daudz, bet visi kopā, vēl vairāk!
  • Kopš 2021.gada arī Tavs piemājas veikals internetā
image

Darbības virzieni

Pārtikas un saimniecības preču veikali

LaTS ir Tavs piemājas veikals jau vairāk kā 10 gadus. Pie mums atradīsi gan brokastu jogurtu, gan iecienīto zobu pastu, plānojot svinības mēs esam Tavs palīgs galda klāšanā un rūpēs par dzērieniem.

Ēdnīcas, konditorejas un kafejnīcas

LaTS lepojas gan ar kafejnīcām un konditorejām, kuras ir pieejamas visiem mūsu klientiem un piedāvā banketu klāšanu, gan skolu un bērnudārzu ēdnīcām, kuras rūpējas par jaunākās paaudzes punču piepildīšanu. 

 

Ziedu un citi specializētie veikali

Latvijas Tirgotāju savienība tās darbības laikā ir izaugusi par lielāko veikalu tīklu Latvijā. Mūsu plašajā komandā ir pievienojušies gan ziedu, gan auto veikali. Pie mums satiekas cilvēki, kuri zina, ka viens var sasniegt daudz, bet visi kopā, vēl vairāk!

DUS un citi pakalpojumi

Veikaliem un pakalpojumu sniegšanas vietām, kas apvienojušies LaTS tīklā, ir kopējs mārketings, tehniskais atbalsts, operatīvi pieejama informācija par tendencēm un jaunumiem, un vienota cenu politika noteiktām precēm. Šos ieguvumus novērtē gan pārtikas veikali, gan degvielas uzpildes stacijas, gan vairumtidzniecības bāzes. 

270 uzņēmumi, vairāk kā 700 tirdzniecības vietas un pats svarīgākais - simtiem darbīgu roku un asu prātu. Tas ir LaTS!

image

LaTS stāsts gados

image

2007

SIA Latvijas Tirgotāju savienība dibināšana

SIA Latvijas tirgotāju savienību dibinājuši un veidojuši paši veikalnieki un cilvēki, kuri ar savu iepriekšējo darbu ir pierādījuši savas spējas produktīvi strādāt sarežģītos apstākļos.

image

2013

Atzinības raksts no VARAM

2013.gada 9.oktobrī SIA Latvijas Tirgotāju savienība saņēma atzinības rakstu no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža par aktīvu līdzdalību ekonomikas attīstības veicināšanā Latvijas reģionos.

image

2021

Interneta veikala atvēršana

Attīstoties un sekojot līdzi nozares tendencēm, SIA Latvijas Tirgotāju savienība ar lepnumu piedāvā saviem klientiem - Tavs piemājas veikals tagad arī internetā!